Зварювальні роботи - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Металоконструкції - одне з чудес світу

Застосування металу в будівництві почалося ще в XII столітті. У той час конструкції з металу мали просту форму, найчастіше у вигляді скоб, затягувань, і використовувалися, в основному, для скріплення чого-небудь. Сьогодні метал застосовується повсюдно. І зведені з нього будівлі стали хорошою альтернативою будівлям з бетону, цегли, газосилікату або кремнеграніта.

При зведенні будь-яких будівель необхідні зварювальні роботи. Зварювання буває різна. Дугове зварювання, лазерна. Вся вона застосовується для зварювання металів, різних за будовою і властивостями. Зварювальні роботи повинні проводитися тільки спеціалістами, які пройшли навчання за спеціальністю зварника. Знають технологію зварювання. Пройшли інструктаж з техніки безпеки. Знають особливості висотних робіт.

Наша компанія професіонал на ринку металоконструкцій. Ми виконуємо наступні роботи. Фрезерні і токарні, Зварювальні та слюсарні. Робимо лазерну різку, строгательние і зубофрезерні роботи. Виконуємо металоконструкції по кресленнях замовника. Україна знає нас, і ми цим пишаємося.

Прикладів металоконструкцій можна привести безліч. Це і відомі хмарочоси Мері-Екс в Лондоні і Turning Torso в шведському місті Мальме, і знаменитий висячий міст Золоті Ворота, який з'єднує місто Сан-Франциско з Каліфорнією. Навіть купол Ісаакіївського Собору в Санкт-Петербурзі і Шуховська телевежа в Москві є конструкціями з металу.

Таке часте використання даного матеріалу в будівництві забезпечено рядом переваг. Довговічність, висока теплопровідність і гарна зварюваність металу, висока швидкість при монтажі і демонтажі металоконструкцій, легкість (якщо мова йде про конструкції з алюмінію), висока міцність. Це лише мала частина достоїнств металу перед іншими матеріалами. Металоконструкції застосовують не тільки при малоповерховому будівництві, а й при масштабному багатоповерховому. Вони дуже легко збираються і розбираються, їх нескладно транспортувати.

В даний час віддається перевагу будівництву швидкомонтованих будівель промислового та громадського призначення. Це виробничі цехи, комори, гаражі, склади, адміністративні та торгові будівлі, павільйони, магазини і торгові центри.

Будинки, зібрані з металоконструкцій, часом приймають самі немислимі форми. Багато хто з будівель занесені в книгу «100 чудес світу». А Ейфелева вежа в Парижі взагалі стала символом Франції.

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Вівторок, 03 березня 2015
There are no translations available.

images8888На сегодняшний день грунтовка по металлу имеет защитные...


Детальніше...
П'ятниця, 24 жовтня 2014

sr13-1 Армопояс - це, мабуть, один з найбільш важливих будівельних елементів. Він являє собою...


Детальніше...
П'ятниця, 09 травня 2014

Захист металоконструкцій При всіх своїх достоїнствах - менша маса в порівнянні із залізобетоном, простота монтажних і...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»