Зварювальні роботи - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Металоконструкції - одне з чудес світу

Застосування металу в будівництві почалося ще в XII столітті. У той час конструкції з металу мали просту форму, найчастіше у вигляді скоб, затягувань, і використовувалися, в основному, для скріплення чого-небудь. Сьогодні метал застосовується повсюдно. І зведені з нього будівлі стали хорошою альтернативою будівлям з бетону, цегли, газосилікату або кремнеграніта.

При зведенні будь-яких будівель необхідні зварювальні роботи. Зварювання буває різна. Дугове зварювання, лазерна. Вся вона застосовується для зварювання металів, різних за будовою і властивостями. Зварювальні роботи повинні проводитися тільки спеціалістами, які пройшли навчання за спеціальністю зварника. Знають технологію зварювання. Пройшли інструктаж з техніки безпеки. Знають особливості висотних робіт.

Наша компанія професіонал на ринку металоконструкцій. Ми виконуємо наступні роботи. Фрезерні і токарні, Зварювальні та слюсарні. Робимо лазерну різку, строгательние і зубофрезерні роботи. Виконуємо металоконструкції по кресленнях замовника. Україна знає нас, і ми цим пишаємося.

Прикладів металоконструкцій можна привести безліч. Це і відомі хмарочоси Мері-Екс в Лондоні і Turning Torso в шведському місті Мальме, і знаменитий висячий міст Золоті Ворота, який з'єднує місто Сан-Франциско з Каліфорнією. Навіть купол Ісаакіївського Собору в Санкт-Петербурзі і Шуховська телевежа в Москві є конструкціями з металу.

Таке часте використання даного матеріалу в будівництві забезпечено рядом переваг. Довговічність, висока теплопровідність і гарна зварюваність металу, висока швидкість при монтажі і демонтажі металоконструкцій, легкість (якщо мова йде про конструкції з алюмінію), висока міцність. Це лише мала частина достоїнств металу перед іншими матеріалами. Металоконструкції застосовують не тільки при малоповерховому будівництві, а й при масштабному багатоповерховому. Вони дуже легко збираються і розбираються, їх нескладно транспортувати.

В даний час віддається перевагу будівництву швидкомонтованих будівель промислового та громадського призначення. Це виробничі цехи, комори, гаражі, склади, адміністративні та торгові будівлі, павільйони, магазини і торгові центри.

Будинки, зібрані з металоконструкцій, часом приймають самі немислимі форми. Багато хто з будівель занесені в книгу «100 чудес світу». А Ейфелева вежа в Парижі взагалі стала символом Франції.

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

П'ятниця, 21 листопада 2014
There are no translations available.

005На сегодняшний день установка металлоконструкций стала...


Детальніше...
П'ятниця, 28 лютого 2014

Проектирование металлоконструкцийПервым шагом при изготовлении металлических конструкций, сооружений и зданий из них это,...


Детальніше...
Четвер, 13 лютого 2014

Металеві вхідні двері Якщо ви прийняли рішення встановити металеві вхідні двері для вашого будинку, квартири або...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»