Виготовлення металоконструкцій київ - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Виробнича фірма «Повіол»

Металоконструкції - це спеціальні будівельні конструкції, які використовують як несуть у каркасах різних будівель і споруд, крім того - великопролітні покриття, обшивки стінних, покрівельних панелей і багатьох інших компонент будівництва.

Вік у металоконструкцій невеликий - найперші металоконструкції для будівництва з'явилися в дев'ятнадцятому столітті. На сьогодні металоконструкції особливо затребувані для будівництва. Часто металоконструкції поділяють за їх розміром, їх конфігурації, крім того, існує класифікація за способом виготовлення і принципу зведення і дії. Приміром, від способу їх виготовлення залежить багато чого. А саме - якими ж будуть самі металоконструкції: кованими, литими, точеними, штампованими, клепати, зварними і комбінованими. У всіх містах Росії і Україні професійно роблять виготовлення металоконструкцій. Київ не виняток.

Комбінованими можуть бути такі способи обробки - клеесварние, штампозварні і тому подібні. Будівельні металоконструкції мають ряд переваг. Простота і серійність виготовлення; легкість демонтажу і монтажу; велика зручність, швидкість зведення; є можливості здійснення всього монтажу за допомогою великих блоків; транспортабельність; висока міцність, довговічність; ввисоке якість і надійність в експлуатації. Виробництво металовиробів професійно і виконуються тільки висококласними фахівцями. Токарі, фрезерувальники, зварювальники знають свою роботу на «відмінно».

Для ефективного захисту металоконструкцій від різних впливів природних факторів застосовують захист. А саме - їх покривають захисними емалевими, полімерними покриттями або ж проводять оцинковку. Наша компанія професійно виконає любу складну задачу в цій справі. Виготовлення деталей, лазерна різка, строгательние роботи, зубофрезерні, все в компетенції наших фахівців.

Металоконструкції часто застосовуються в різних спеціальних спорудах і системах газопостачання, крім того, в нафтових системах, спорудах. Завдяки своїм властивостям металоконструкції одержали широке поширення в промисловості і звичайному житті.

Металеві огорожі, ворота для гаражів і будинків. Облаштування металоконструкціями приватного сектора і котеджів. Наша пряме завдання. Ми вже чотири роки на ринку металоконструкцій. Виробнича фірма «Повіол» уже на устах багатьох наших клієнтів. Нас рекомендують. Ця найдорожча реклама в бізнесі. Ми пишаємося своїми фахівцями і раді надати допомогу нашим сьогоденням і майбутнім клієнтам. Ринок Україна цінує нашу роботу. Ми робимо її якісно і в строк.

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 29 січня 2015

140987 Металоконструкції на сьогоднішній день виготовляють з безлічі металів, проте, мабуть, найбільш...


Детальніше...
Четвер, 18 вересня 2014
There are no translations available.

krovlya metalicheskayaЕсли когда-то давно металлическая кровля была плоской и...


Детальніше...
Понеділок, 05 травня 2014

Матеріали для металоконструкцій Використовувати металоконструкції для будівельних робіт почали ще в дев'ятнадцятому столітті,...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»