Виготовлення металоконструкцій київ - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Виробнича фірма «Повіол»

Металоконструкції - це спеціальні будівельні конструкції, які використовують як несуть у каркасах різних будівель і споруд, крім того - великопролітні покриття, обшивки стінних, покрівельних панелей і багатьох інших компонент будівництва.

Вік у металоконструкцій невеликий - найперші металоконструкції для будівництва з'явилися в дев'ятнадцятому столітті. На сьогодні металоконструкції особливо затребувані для будівництва. Часто металоконструкції поділяють за їх розміром, їх конфігурації, крім того, існує класифікація за способом виготовлення і принципу зведення і дії. Приміром, від способу їх виготовлення залежить багато чого. А саме - якими ж будуть самі металоконструкції: кованими, литими, точеними, штампованими, клепати, зварними і комбінованими. У всіх містах Росії і Україні професійно роблять виготовлення металоконструкцій. Київ не виняток.

Комбінованими можуть бути такі способи обробки - клеесварние, штампозварні і тому подібні. Будівельні металоконструкції мають ряд переваг. Простота і серійність виготовлення; легкість демонтажу і монтажу; велика зручність, швидкість зведення; є можливості здійснення всього монтажу за допомогою великих блоків; транспортабельність; висока міцність, довговічність; ввисоке якість і надійність в експлуатації. Виробництво металовиробів професійно і виконуються тільки висококласними фахівцями. Токарі, фрезерувальники, зварювальники знають свою роботу на «відмінно».

Для ефективного захисту металоконструкцій від різних впливів природних факторів застосовують захист. А саме - їх покривають захисними емалевими, полімерними покриттями або ж проводять оцинковку. Наша компанія професійно виконає любу складну задачу в цій справі. Виготовлення деталей, лазерна різка, строгательние роботи, зубофрезерні, все в компетенції наших фахівців.

Металоконструкції часто застосовуються в різних спеціальних спорудах і системах газопостачання, крім того, в нафтових системах, спорудах. Завдяки своїм властивостям металоконструкції одержали широке поширення в промисловості і звичайному житті.

Металеві огорожі, ворота для гаражів і будинків. Облаштування металоконструкціями приватного сектора і котеджів. Наша пряме завдання. Ми вже чотири роки на ринку металоконструкцій. Виробнича фірма «Повіол» уже на устах багатьох наших клієнтів. Нас рекомендують. Ця найдорожча реклама в бізнесі. Ми пишаємося своїми фахівцями і раді надати допомогу нашим сьогоденням і майбутнім клієнтам. Ринок Україна цінує нашу роботу. Ми робимо її якісно і в строк.

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

П'ятниця, 17 жовтня 2014
There are no translations available.

content 7623fb20b2f8b43151c72251eb579e41Композитная арматура, которая появилась на рынке не так...


Детальніше...
Понеділок, 19 січня 2015
There are no translations available.

16728288Правильный демонтаж металлоконструкций – это, как ни крути,...


Детальніше...
Неділя, 09 березня 2014

Застосування металоконструкцій Майже всі області і сфери народного господарства не можуть обійтися без металевих конструкцій....


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»