Стальной дымоход: долговечен ли? - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

71e3f9683ddf5017f586e8d2cc3e803eВыбирая дымоход, стоит отдать предпочтение тому варианту, который выдерживает несколько лет даже без самого элементарного ремонта, ну а если долговечность Вашего дымохода – не самая сильная сторона данного устройства, то нужно хотя бы чтобы ремонт был не особо хлопотным и сложным.

Разумеется, первое, что говорит нам о сроке службы того или иного дымохода – срок гарантии. На стальные модели, как правило, дают от 5 до 10 лет, а вот на керамические – до 30 лет.  По сути, стальной вкладыш достаточно просто заменить, но это все равно связано с дополнительными затратами.

О долговечности дымохода можно судить и по материалу, из которого он изготовлен, а также по технологии производства. Как ни крути, но даже среди стальных дымоходов можно найти лучшие модели и соответственно худшие. Проверить их качество достаточно тяжело, можно, конечно же, на глаз определить толщину стенок дымохода или поискать данный параметр в нормативных документах. Но в большинстве случаев все-таки приходится верить на слово. А чтобы потом горько не раскаиваться в своем приобретении, лучше покупать дымоход только у проверенных компаний с хорошей репутацией и немаленьким числом клиентов.

Если Вы решили приобрести стальной дымоход, но все никак не можете добиться от продавца предоставления сертификата, то целесообразнее, конечно, купить дымоход в другом месте. А все потому, что в сертификате указываются условия эксплуатации дымохода. Таким образом, их несоблюдение может привести к серьезным последствиям.

Нередко бывает, что дымоход выходит из строя потому, что используется вместе с неподходящей топкой. Он просто-напросто может не выдерживать настолько высоких температур, а соответственно медленно, но уверенно разрушаться. Кроме того, раз Вы уже приобретаете стальной дымоход, то следите за составом топлива. Если он будет химический, то будьте уверены, что вскоре Ваш дымоход покроется ржавчиной.

Подводя итог можно сказать, что во многом долговечность дымоходов зависит от того, как Вы их используете, то есть непосредственно от потребителя.  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

А так же

There are no translations available.

turnkeyНикто и спорить не будет, что строительство дома – это...

There are no translations available.

138701628310Бывало ли такое, что пришедшие к Вам в дом гости искренне...

There are no translations available.

510На сегодняшний день погрузчик и современное производство –...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

П'ятниця, 24 жовтня 2014

sr13-1 Армопояс - це, мабуть, один з найбільш важливих будівельних елементів. Він являє собою...


Детальніше...
Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Середа, 07 січня 2015

angar Як не крути, але агропромисловість та капітальне будівництво - це речі далекі один від одного....


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»