Корисні знання - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Корисні знання

There are no translations available.

67639Кто бы что ни говорил, но сфера использования листогибочного оборудования на сегодняшний день отличается завидной, так сказать, широтой. Такие станки незаменимы как в промышленных, так и в стационарных условиях, а потому они используются при изготовлении разнообразных гнутых профилей, а также элементов мелкосерийного производства.

There are no translations available.

-3Безусловно, на сегодняшний день существует масса способов изменить комнатное пространство. Однако большинство из них, к сожалению, не дают разыграться фантазии, чего не скажешь о конструкции потолков – вот это в действительности поле для экспериментов. 

There are no translations available.

osmos promОбратный осмос промышленный отличается от бытового фильтра своими параметрами. Во первых очень высокая производительность, потому что необходимы большие объёмы очищенной среды. Именно среды, потому, что в промышленных масштабах обратный осмос применяется для фильтрации не только воды, но и многих других технологических жидкостей. Так например - в пищевой промышленности они используются для переработки молока и сыворотки, для приготовления молочных продуктов: сыра, сгущенного молока и многих других.

There are no translations available.

iviaНа сегодняшний день каждое предприятие априори нуждается в правильной технологической системе, способной контролировать производственный процесс. А все потому, что развитие техники достигло колоссальных масштабов, и хоть и кажется, что человеку должно быть легче управлять определенными установками, на практике все обстоит несколько иначе…Потому и приходит осознание, что техникой должна управлять техника, а люди должны делать то, что умные машины не умеют.

There are no translations available.

autsors777На сегодняшний лень нередко можно услышать о том, что многие компании не нанимают бухгалтеров, а передают функции бухгалтерского учета другим организациям, естественно, специализирующимся на предоставлении финансовых услуг. Процесс такой «передачи» называется бухгалтерский аутсорсинг. Почему же предприниматели отдают предпочтение именно ему?

А так же

There are no translations available.

bashennyi kranУже давно прошла та пора, когда людям приходилось ломать...

There are no translations available.

19onwingsrustrowНесомненно, для того чтобы металлический забор не терял...

gallery 5 big Безсумнівно, будівництво заміських будинків і котеджів, навіть незважаючи на економічну кризу,...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Неділя, 28 грудня 2014
There are no translations available.

rio antirriМостовые конструкции позволяют путешествовать над реками и...


Детальніше...
Середа, 18 лютого 2015
There are no translations available.

419876Ни для кого уже не секрет, что металлоконструкции – это...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»