У чому переваги фрезерного верстата перед лазерним? - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

1120074 Технологія обробки металу різанням широко застосовується на сьогоднішній день у багатьох галузях промисловості, переважно вона використовується для виробництва різного типу виробів. Але якщо колись на ринку найбільш популярними моделями були фрезерні та токарні верстати, то на сьогоднішній день фрезу з успіхом замінив лазер. Або ні з успіхом?

Справедливості заради слід зазначити величезну схожість обладнання. Обидва верстати мають горизонтальний стіл, призначений для роботи з заготовками. Лазерний випромінювач або різець приводяться в дію електродвигунами, а самі агрегати призначені для різання і гравіювання матеріалів, тому і використовуються в схожих областях. Різниця полягає лише в способі впливу.

Як працює фрезерний верстат? Детальніше про нього можна дізнатися на пізнавальному порталі , а основний механізм полягає в тому, що різець або фрез, що обертається з величезною швидкістю, сколює непотрібні шари матеріалу і виводить їх у вигляді стружки. Сам різець може переміщатися по декільком незалежним координатами, що робить можливим обробку досить складних поверхонь. 

Лазерний верстат працює трохи інакше: лазерний промінь, який має велику потужність, фактично нагріває, а потім розплавляє матеріал. Вплив на потужність променя і його положення дозволяє переміщати промінь по будь-якій траєкторії, тим самим роблячи можливим виготовлення складних об'ємних конструкцій.

Безсумнівно, лазерний верстат має і свої переваги, але чомусь, не дивлячись на всю його універсальність і велику потужність, фрезерні верстати не йдуть на другий план. Це пов'язано з тим, що такі пристрої хоч і вважаються як би «застарілими» мають переваги перед лазерним станком. 

По-перше, вони можуть обробляти практично будь-які метали і неметали, і в тому числі ПВХ матеріали для них не проблема. & Nbsp;

По-друге, завдяки тому, що для фрезерних верстатів практично не існує ніяких обмежень, вони можуть створювати складні тривимірні візерунки, що перевершують навіть ручну роботу майстрів.

По-третє, існує можливість автоматичної зміни інструменту. Тобто, якщо для роботи Вам не підходить один інструмент, Ви спокійно можете замінити його на інший. 

Що б хто не говорив, але виділити справжнього лідера не представляється можливим, адже все залежить від конкретної ситуації. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А так же

There are no translations available.

k776655ghdcuyВ независимости от того, где находится государство, какие...

There are no translations available.

-0987656545На сегодняшний день все большее и большее количество людей...

There are no translations available.

vata98765Пролистните парочку строительных журналов, зайдите в магазин...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Решетки на окна: достоинства и недостатки

    Решетки на окна: достоинства и недостатки

    There are no translations available.Никто не поспорит, что живем мы сегодня в опасное время. Экономика в стране оставляет только надеяться на лучшее, да и законы не всегда за права обычных…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 лютого 2014

Металеві вхідні двері Якщо ви прийняли рішення встановити металеві вхідні двері для вашого будинку, квартири або...


Детальніше...
Вівторок, 01 квітня 2014
There are no translations available.

 

лестницаСегодня без металлических конструкций очень сложно...


Детальніше...
Четвер, 02 жовтня 2014
There are no translations available.

foto118Некоторые владельцы загородных домов решают немного...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»