Обо всем - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Обо всем

There are no translations available.

PP belПолипропилен довольно давно используется в промышленности в качестве доминирующего материала, который за счет собственных свойств пользуется большой популярностью. Во всем мире производство вторичного полипропилена занимает 20% промышленности. Вторичный полипропилен выходит при должной переработке первичного и является эталоном безотходной системы производства.

There are no translations available.

d7sqeg6508platxz42wnu3kyhbc9ivfomr1jДля эффективной работы любого бизнеса необходимы клиенты. А для того, чтобы нужные люди пришли именно к вам, важно привлечь внимание. А что лучше презентабельной и оригинальной наружной рекламы может привлечь внимание? Ведь встречают, как известно "по одежке".

There are no translations available.

1940005778Карабины винтовые - это довольно известные крепления, которые используют довольно часто. Они позволяют временно соединить любые виды тросов, а также цепные и канатные конструкции. Их конструкция относительно проста, но в то же время надежна, поэтому их используют и в альпинизме, ведь там необходимо быстро снять или закрепить крепления, не теряя ни секунды. Но карабин винтового типа не стоит относить только к альпинистскому снаряжению. Ведь он широко применяется и такелажниками. С помощью него соединяют цепи, тросы, фиксируют груз, разные виды растяжек и делают прочие соединения.

There are no translations available.

109829184 makulaturaБережное отношение к природе это прямая обязанность человека не зависимо от пола и возраста.

Выбрасывая мусор на свалку, многие даже не задумываются о том, что основную массу отходов можно переработать и получить новую продукцию сохранив при этом природные ресурсы.

There are no translations available.

Luchshie-oteli-dlya-semejnogo-otdyha-s-detmi-v-KrymuНовоиспеченные семьи, иностранные гости и желающие сменить место жительства не так редко задаются вопросом остались ли курортные города Украины такими же безопасными и комфортными для жизни.

А так же

There are no translations available.

keramogranit-dlja-kuhniНесомненно, кухня всегда считалась и будет считаться одним...

There are no translations available.

8081Без такого простого кухонного приспособления как сковорода...

There are no translations available.

promyshlennyЕстественно, ни одно производство не обходится без насосов,...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

П'ятниця, 24 жовтня 2014

sr13-1 Армопояс - це, мабуть, один з найбільш важливих будівельних елементів. Він являє собою...


Детальніше...
Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Четвер, 10 квітня 2014
There are no translations available.

14С момента изобретения такого металла как стали, способы ее...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»