Обо всем - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Обо всем

There are no translations available.

vibor-skuteraВ современном мире века технологий не для кого не новинкой стали скутера. Его конструкция и управление очень просто, но все равно есть ряд вопросов, которые мешают выбрать подходящий скутер для себя.

 

There are no translations available.

jaluzi-v-officeКак нам известно жалюзи это еще одна разновидность популярных штор для квартиры, которые очень эффективно помогают защитить квартиру от избытка света. Но их так много, как же подобрать подходящие жалюзи для своего дома.

There are no translations available.

1302871396 chto-podarit-ljubimomu-muzhchineОчень часто приходит время, когда хочется сделать подарок своему любимому. А иногда это друзья или коллеги. И настает долгий процесс подбора подходящего подарка. Поэтому мы публицируем подборку лучших подарков для мужчин.

There are no translations available.

komodДетская меблировка это непременный вещество для ребёнка, как новорожденного например и ребенка. Покупка детской мебели это серьезный процесс, так как какраз от вашего выбора находится в зависимости удобство и самочувствие малыша. В следствие этого избирать детскую меблировка стоить довольно заботливо обращая забота не лишь только на стоимость, но и на качество приобретаемого изделия. 

А так же

There are no translations available.

tt3Все мы покупаем те или иные детали на рынке, когда у нас...

There are no translations available.

1446013269 kommercheskaya-nedvizhimostОдна из основных причин высокого спроса это ограниченность...

There are no translations available.

5Транспортировка различных жидких и сыпучих веществ, а также...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Понеділок, 24 листопада 2014
There are no translations available.

192906Наверняка каждый владелец загородного дома не раз попадал в...


Детальніше...
Четвер, 25 вересня 2014
There are no translations available.

10Железобетонные перемычки предназначены для восприятия...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»