Сварочные электроды - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

p15Разумеется, ни один сварочный процесс не обходится без применения электродов, предназначенных для сварки. Именно их специалист использует при выполнении тех или иных поставленных задач. 

Данные элементы представляют собой металлические стержни, выполненные исключительно из электропроводящего материала. Это нужно для обеспечения оптимальной связи между током и самим изделием. Разумеется, без данного параметра сам процесс сварки просто-напросто теряет свой смысл. Сварочные электроды, как правило, изготавливаются из специальной нихромовой проволоки, которая как раз таки и обладает всеми нужными технологическими характеристиками. Но стоит помнить, что даже она для продуктивного выполнения своих функций должна обладать специальным покрытием. 

Итак, для чего нужны сварочные электроды МР-3С, а главное – что они должны обеспечивать, дабы считаться качественными элементами, да и хорошо выполнять свои прямые функции?

  1. Беспрерывное горение дуги, а в свою очередь и устойчивость процесса плавления металла. 
  2. Хорошую защиту расплавленного металла от потоков воздуха.
  3. Шов, который обладает всеми нужными химическими и механическими свойствами. При этом формирование такого шва должно происходить с минимальными потерями.
  4. Легкое удаление со шва всех ненужных остатков материала.
  5. Стойкость изделия к различного рода механическим воздействиям, а также недопустимость ухудшения свойств материала при длительном хранении.
  6. И, конечно же, соблюдение всех санитарно-гигиенических норм.

Безусловно, наличие всех вышеперечисленных особенностей напрямую зависит от тех компонентов, с которых состоит покрытие электрода. К самым популярным покрытиям можно отнести рутиловые, органические, фтористо-кальцевые. Собственно, состав каждого покрытия становится понятным глядя на его название. Данные вещества могут наноситься как достаточно тонким, так и толстым слоем. Все зависит сугубо от материала.  

ООО "Электровек-сталь"
+7(495)639-93-00 Москва
+38(056)790-91-90 Днепропетровск
www.evek.org

 

А так же

There are no translations available.

87839301 3889Выполненные из нержавейки вентиляционные решетки способны...

There are no translations available.

stoleshnitsaСогласитесь, что каждая хозяйка мечтает иметь в своем...

pub 4 39853 Звичайно ж, будь-яка людина, тільки що купив автомобіль, насамперед буде думати не про майбутню...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Субота, 28 лютого 2015
There are no translations available.

lstk 1999Промышленность развивается колоссальными темпами. Потому...


Детальніше...
П'ятниця, 19 вересня 2014
There are no translations available.

zabor-iz-armatury-01Вы смотрите на свой дачный забор, а он явно уже не...


Детальніше...
Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»