Кабеленесущие системы - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

o0909480934Как известно, для прокладки кабелей в закрытых местах используются кабеленесущие системы. Главным их преимуществом является то, что они обладают такими нужными и важными характеристиками как мобильность и гибкость. 

Теперь Вам не придется ломать голову над тем, как же проложить какой-то отдельный кабель, ведь Вы, по сути, монтируете в помещении кабель-канал. А это означает, что если Вам когда-либо понадобится вставлять новые электропровода или подключать какую-то технику, то не нужно будет заново прокладывать все кабеля, ведь кабеленесущая система будет уже установлена. Правда, это намного проще? 

На данный момент производством электромонтажного оборудования занимается огромное количество фирм. С чего бы это? – может подумать кто-то. А с того, что без электричества теперь никуда, в наш-то развитый век. Потому и кабель-каналы невероятно ценятся потребителями, ведь фактически упрощают нашу жизнь, при этом их технологические характеристики находятся, что называется, на высоте. Легкость установки, пожаро- и электробезопасность, привлекательный внешний вид в совокупности с небольшой стоимостью – как такое может не привлекать внимание? 

Несомненно, возникает вопрос: где же используют данные кабеленесущие системы? Что ж, на самом деле где угодно! Они подходят для прокладки разнообразных коммуникаций, начиная от монтажа элементарных лампочек, находящихся на расстоянии друг от друга, и заканчивая чем-то более сложным.

Нередко бывает, что кабель-каналы крепятся на неровную поверхность и с их работой не возникает никаких проблем. Важно не то, где, а точнее к чему монтируется данная система, а то, какими качествами она обладает. Считается, что качественные кабель-каналы, во-первых, должны быть достаточно твердыми, дабы не провисать под тяжестью кабелей. А, во-вторых, быть пластичными, чтобы максимально плотно прилегать к поверхности. Разумеется, при оптимальном соединении данных качеств кабеленесущие системы будут качественно выполнять положенные на них функции и обеспечивать защиту проводов. 

 

А так же

sr13-1 Армопояс - це, мабуть, один з найбільш важливих будівельних елементів. Він являє собою...

There are no translations available.

8 160a 1908Стиральная машина – это неотъемлемая часть каждого домашнего...

There are no translations available.

74Ленточные текстильные стропы – это вид современного...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
П'ятниця, 21 листопада 2014
There are no translations available.

005На сегодняшний день установка металлоконструкций стала...


Детальніше...
Середа, 08 жовтня 2014
There are no translations available.

armatura-stroitelnayaНа сегодняшний день производство, как собственно и...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»