Кабеленесущие системы - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

o0909480934Как известно, для прокладки кабелей в закрытых местах используются кабеленесущие системы. Главным их преимуществом является то, что они обладают такими нужными и важными характеристиками как мобильность и гибкость. 

Теперь Вам не придется ломать голову над тем, как же проложить какой-то отдельный кабель, ведь Вы, по сути, монтируете в помещении кабель-канал. А это означает, что если Вам когда-либо понадобится вставлять новые электропровода или подключать какую-то технику, то не нужно будет заново прокладывать все кабеля, ведь кабеленесущая система будет уже установлена. Правда, это намного проще? 

На данный момент производством электромонтажного оборудования занимается огромное количество фирм. С чего бы это? – может подумать кто-то. А с того, что без электричества теперь никуда, в наш-то развитый век. Потому и кабель-каналы невероятно ценятся потребителями, ведь фактически упрощают нашу жизнь, при этом их технологические характеристики находятся, что называется, на высоте. Легкость установки, пожаро- и электробезопасность, привлекательный внешний вид в совокупности с небольшой стоимостью – как такое может не привлекать внимание? 

Несомненно, возникает вопрос: где же используют данные кабеленесущие системы? Что ж, на самом деле где угодно! Они подходят для прокладки разнообразных коммуникаций, начиная от монтажа элементарных лампочек, находящихся на расстоянии друг от друга, и заканчивая чем-то более сложным.

Нередко бывает, что кабель-каналы крепятся на неровную поверхность и с их работой не возникает никаких проблем. Важно не то, где, а точнее к чему монтируется данная система, а то, какими качествами она обладает. Считается, что качественные кабель-каналы, во-первых, должны быть достаточно твердыми, дабы не провисать под тяжестью кабелей. А, во-вторых, быть пластичными, чтобы максимально плотно прилегать к поверхности. Разумеется, при оптимальном соединении данных качеств кабеленесущие системы будут качественно выполнять положенные на них функции и обеспечивать защиту проводов. 

 

А так же

There are no translations available.

PhrМножество компаний на сегодняшний день предпочитают снимать...

There are no translations available.

019565677-88Вот представьте себе ситуацию: Вы медленно поднимаетесь на...

There are no translations available.

stoleshnitsaЛюди постоянно пытаются найти аналоги естественному,...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Вівторок, 07 жовтня 2014
There are no translations available.

13317500965-armatura111Несомненно, строительство собственного дома вызывает у...


Детальніше...
Середа, 21 травня 2014
There are no translations available.

2 25Порошковая окраска металла стала известна человечеству еще с...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»