Мостовые металлоконструкции - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

rio antirriМостовые конструкции позволяют путешествовать над реками и озерами, автомобильными магистралями и железнодорожными путями. Естественно, к металлоконструкциям подобного типа предъявляются повышенные требования, ведь сами посудите: мост должен выдерживать огромное количество транспорта.

Потому неудивительно, что мостовые конструкции отличаются просто феноменальной прочностью, которая, к слову, в несколько раз больше за плотность гранитного камня. Благодаря своему качеству и надежности металлоконструкции активно применяются при сооружении мостов любого типа.

Естественно, что такое мост и какие бывают мосты известно каждому. Хочется только отметить, что весь мостовой металлопрокат представляет собой достаточно сложные конструкции, от надежности и долговечности которых во многом зависит эксплуатационный срок объектов. Все мостовые металлоконструкции производятся из достаточно качественного металла, прочного металла, ведь на мосты приходятся приличные динамические и температурные нагрузки. К тому же каждая металлоконструкция еще на заводе обрабатывается специальными антикоррозийными составами.

Конечно же, мостовые металлоконструкции отличаются внушительным ассортиментом, ведь, как было сказано выше, они используются при возведении мостов любого типа, любой конфигурации и сложности. По сути, использование той или иной конструкции зависит от вида моста. Если это понтонный мост, то он состоит из цилиндрических металлических конструкций, которые удерживают полотно на плаву. А если балочный, то, соответственно, из балок, которые опять-таки удерживают полотно и разделяют его на определенное количество пролетов. А для висячих мостов наиболее важным конструкционным элементом является металлический трос.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

А так же

There are no translations available.

109Прозрачная кровля…согласитесь, что это кардинально новое...

There are no translations available.

3-domofonБольшинство из людей, находясь в пределах собственного дома,...

There are no translations available.

article5Вы решили строить дом, но «зависли» на вопросе выбора...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Середа, 11 березня 2015
There are no translations available.

88869689Что представляют собой ограждающие конструкции? Это...


Детальніше...
Вівторок, 30 грудня 2014
There are no translations available.

hqgfxydНа сегодняшний день компаний, занимающихся строительными...


Детальніше...
Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»