Какое будущее легких металлоконструкций? - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

metallokonstrukcii987654Легкие складчатые металлоконструкции активно использовались еще в начале 20 века. Они просто стоили немного, как, собственно говоря, стоят и сейчас, потому люди всегда обращали на них внимание и значительно экономили на строительстве. Естественно, в то время все, что возводилось при помощи таких металлоконструкций – это однотипные здания со сводами и арками. Сейчас ситуация немного изменилась.

Разумеется, говоря про популярность и вытекающую из нее востребованность, нельзя не упомянуть, почему легкие металлоконструкции так ценятся потребителями и строителями. Во-первых, из-за их тонкостенности, которая непосредственно влияет и на стоимость материала (нужно меньшее количество сырья) и на его вес (чем меньше металла, тем легче). Во-вторых, разнообразие форм и их компактность, то есть складчатые металлоконструкции не только являются универсальными, но и транспортировать, а также устанавливать их достаточно просто и быстро.

Как же изготавливают легкие складчатые металлоконструкции? Как правило, посредством холодной гибки листа стали. Зачастую для увеличения прочности и жесткости элементов изделия их вершины скрепляют между собой специальными стержнями. Собственно говоря, существует немало других способов улучшить характеристики данных изделий, к примеру, применением других элементов.

Несомненно, как отмечают специалисты и становится понятно потребителям, именно за легкими складчатыми конструкциями стоит будущее всего «семейства» бескаркасных металлоконструкций. Сейчас промышленность стремится к увеличению несущей способности, прочности, долговечности, расширению размеров легких металлоконструкций, а также к созданию комбинированных конструкций. К тому же над применением подобных материалов думают не только специалисты, но и строительный фирмы. Их задача – еще более ускорить процесс возведения зданий при помощи легких металлоконструкций.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

А так же

There are no translations available.

lenta fumРаньше для соединения одинаковых труб разного диаметра...

There are no translations available.

perimetr-760Какие только не встретишь на сегодняшний день металлические...

There are no translations available.

192906Наверняка каждый владелец загородного дома не раз попадал в...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 березня 2014

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...


Детальніше...
Вівторок, 13 січня 2015
There are no translations available.

exai9876543Ввиду того, что любые, даже невероятно стойкие металлы и...


Детальніше...
Вівторок, 16 вересня 2014
There are no translations available.

19onwingsrustrowНесомненно, для того чтобы металлический забор не терял...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»