Металоконструкції - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

There are no translations available.

 

лестницаСегодня без металлических конструкций очень сложно представить нашу жизнь. Металлические сплавы окружают нас в квартире, в доме, в собственном дворе, в транспорте, на работе. Это могут быть мелкие детали, такие как иголки и ножи, или же это сооружения колоссальных размеров как Эйфелева башня или Родина мать. Для производства, как предметов быта, так и памятников архитектуры металлургические заводы требуют огромное количество профессионалов знающих свое дело, тонны сырья и современное оборудование.

There are no translations available.

d9a69566df242a90bc69ab4876bd3378Совсем недавно украинские политики решили прекратить поставки готовых металлоконструкций из России и поддержать производство украинских метзаводов.

Заводов и фирм по производству металлоконструкций на территории Украины насчитывается порядка 40 и все они предлагают богатый выбор спектра услуг. Воздвижения огромных торговых центров, автосалонов, спортивных и зрелищных сооружений, логистических и складских комплексов подтверждает профессионализм и абсолютную точность производящих компаний.

There are no translations available.

ПолотенцесушителиПолотенцесушитель представляет собой изогнутую трубу, которая встроена в систему горячего водоснабжения вашей квартиры или дома. Многие люди имеют такие приспособления в своих квартирах и пользуются им только в качестве сушки белья или полотенец. Однако на самом деле они выполняют большую функцию. Он одновременно является отопительным прибором. Кроме того, водяные полотенцесушители компенсируют петлю в системе горячего водоснабжения вашего помещения, что способствует эффективной системе работы водоснабжения. Помимо всего прочего, полотенцесушители играют декоративную роль, украшая вашей ванной комнаты.

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям.

Застосування металоконструкцій Майже всі області і сфери народного господарства не можуть обійтися без металевих конструкцій. Для того щоб вони отримали таку затребуваність, вони повинні відповідати певним вимогам: По-перше, це відносно невелика вага; друге, простота монтажу і демонтажу; третє, швидкість виконання робіт, як по виготовленню, так і з монтажу конструкцій; По-четверте, металоконструкції повинні бути довговічними і стійкими до різних зовнішніх впливів; І п'яте - Так як в основному це несучі конструкції вони повинні бути міцними по відношенню до навантажень.

А так же

There are no translations available.

52Декоративная штукатурка, а преимущественно венецианский ее...

There are no translations available.

71Торговые постройки из металлоконструкций уже давно доказали...

There are no translations available.

32468095345Кассовая лента уже давно обрела просто феноменальное...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Субота, 14 лютого 2015
There are no translations available.

ognezasch098765434565Население нашей планеты растет колоссальными темпами. На...


Детальніше...
Середа, 19 листопада 2014
There are no translations available.

201404301026530.114177 335f33Металлическая ферма…знакомо ли Вам данное словосочетание?...


Детальніше...
Понеділок, 20 жовтня 2014
There are no translations available.

zimoj-betonМногие специалисты советуют начинать возведение дома зимой....


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»