Металоконструкції - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

sr13-1 Армопояс - це, мабуть, один з найбільш важливих будівельних елементів. Він являє собою монолітну залізобетонну конструкцію, яка оперізує, як правило, несучі стіни будівлі, але застосовується і при зведенні звичайних зовнішніх стін.

There are no translations available.

zimoj-betonМногие специалисты советуют начинать возведение дома зимой. Мол, строительные материалы лучше хранятся, да и стоят намного меньше. Словом, одна экономия!

There are no translations available.

content 7623fb20b2f8b43151c72251eb579e41Композитная арматура, которая появилась на рынке не так давно, уже успела обрести тысячи поклонников и завоевать львиную долю рынка. Как ей это удалось и чем она отличается от стандартной арматуры?

There are no translations available.

17 6731Мы уже говорили о винтовых сваях и том значении, которое они представляют для возведения фундамента. Да, материал хорош и с этим не поспоришь, однако зачастую бывает, что даже такой простой вид металлопроката бывает ой как проблематично выбрать. А виной этому огромное количество кустарной продукции, которая не отличается ни высоким качеством, ни пробой. Вот так вот и приобретаем мы, что называется, кота в мешке.

There are no translations available.

article5Вы решили строить дом, но «зависли» на вопросе выбора фундамента? Не беда, такое бывает с каждым. Однако множество потребителей хотят сэкономить на основе дома, удешевить ее всевозможными способами, к примеру, используя в качестве опоры винтовые сваи. Собственно говоря, многие производители уверяют нас, что это идеальный вариант – качественный и при этом дешевый. Но вот так ли это?

А так же

1358506624 30189 Монолітні стрічкові фундаменти, такі популярні на сьогоднішній день, буквально кілька...

Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії, намагаючись знайти оптимальний конструкторський матеріал. Колись популярні будівельні матеріали та варіанти інженерних рішень почали відходити в минуле, поступаючись місцем металлоконструкциям. Металоконструкції, як можна зрозуміти з назви, складаються з металу. Як правило, це балки, швелери, профільні труби та листовий металопрокат використовується для обшивки металоконструкції. Конструкції будинків на основі металевого каркаса є досить міцними і надійними. Зрозуміло, вони не можуть застосовуватися повсюдно, але є сфери діяльності, в яких без них вже не обійтися. Так, наприклад різного роду склади, ангари, павільйони , в більшості випадків будуються на основі металоконструкцій. Що дозволяє значно скоротити витрати і терміни зведення потрібного будинку. Існують різні марки стали, що впливає на міцність всієї конструкції. Будівельні ферми є різновидом металоконструкцій і виготовляються з сортового металопрокату. Металеві ферми бувають різних форм і застосовуються в конкретних випадках. Так бувають ферми висячих форм. Вони використовуються в однопрогонових будинках, але їх ширина в такому випадку не повинна перевищувати шести метрів. Таким чином, ферми металоконструкції будуть спиратися лише на стіни будівлі, і не будуть мати проміжних опор. По суті, ферми є кроквяними конструкціями. Крокви крім з'єднання один з одним включаються в стіни чи затяжки (кут повинен бути менше дев'яноста градусів). Такі ферми мають дві кроквяні ноги, ригель і затягування. Дуже багато сили створюють тиск на крокви (вітер, опади, покрівля і самі ж крокви). Щоб крокви не розсунулися під дією цих сил, і існує затягування, яка повинна бути піддана розтягуванню. При такому розкладі подій використовують ригель, що працює на стиск. Також використовуються хомути, скоби, болти для більш міцного кріплення. Стропильні ферми металоконструкції використовуються в двопрогінна будинках, в яких є середня несуча стіна. Завдяки цій внутрішній стіні, на неї може спиратися ферма внутрішньою частиною. Кінці ферми будуть спиратися на зовнішні стіни. Але є і ферми з відособленою конструкцією. В таких фермах немає затяжок, замість них використовуються міжповерхові перекриття. До такого варіанту вдаються у мансардах, коли основою для підлоги виступає нижній шар. Оскільки ферми металоконструкцій виготовляються з металу, то використовують в основному метал оброблений гарячим цинкуванням. Це надійніше і простіше, ніж покривати метал антикорозійним шаром по місцю. Що тільки не застосовували в будівництві будівель різного призначення будівельні компанії,...

There are no translations available.

vvg 4На сегодняшний день в большинстве сфер современной...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Неділя, 28 грудня 2014
There are no translations available.

rio antirriМостовые конструкции позволяют путешествовать над реками и...


Детальніше...
Понеділок, 19 січня 2015
There are no translations available.

16728288Правильный демонтаж металлоконструкций – это, как ни крути,...


Детальніше...
П'ятниця, 28 лютого 2014

Проектирование металлоконструкцийПервым шагом при изготовлении металлических конструкций, сооружений и зданий из них это,...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»