Ангар як вид швидке конструкції: його специфіка - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

angar Як не крути, але агропромисловість та капітальне будівництво - це речі далекі один від одного. В основному через те, що останнє є дуже витратним. А з огляду на те, що споживачі на сьогоднішній день пред'являють жорсткі вимоги не тільки до кількості продукції, але і до її якості, фермерам доводиться шукати інші, менш витратні, способи розширення свого господарства.

Як правило, розширення пов'язане з поліпшенням місць зберігання товару. Вже давно відомо, що грамотно обладнані склади дозволяють підвищити економічну складову виробництва без втрати якісних характеристик товару. Проте хороші склади потрібно побудувати в першу чергу, а так як капітальне будівництво - це доля не фермерів, то що ж тоді залишається? А залишаються легкі металоконструкції, які дозволяють звести той же ангар за рекордно короткі терміни, при цьому без фінансових втрат.

Дійсно, зведення ангарів з металоконструкцій на сьогоднішній день є досить популярним. Ще б! Витратні матеріали для такого будівництва стоять зовсім небагато, а отриманий об'єкт виходить на подив мобільним, тобто при бажанні його можна розібрати, а потім заново змонтувати на іншому місці.

Незважаючи на те, що ангар відноситься до швидкомонтованих конструкцій це не означає, що йому не потрібен проект або внутрішнє оздоблення. На стадії розробки проекту замовник і будівельна компанія обумовлюють всі особливості майбутньої споруди, найбільша увага приділяється формі конструкції, адже саме вона визначає функціональність ангара і його ціну.

Після затвердження проекту, природно, починається будівельний процес. При зведенні фундаменту монтується знімна опалубка, при цьому враховуються всі навантаження на грунт і навантаження безпосередньо на фундамент. Далі збирається каркас ангару, як правило, на основі вже готових металоконструкцій. Ну а потім вже йде внутрішня і зовнішня обробка.

У залежності від допустимих засобів встановлюється і дах ангара, і її стать. Варто зазначити, що хоч ангар і є досить простою конструкцією, в його будівництво слід інвестувати гроші , тому що, по-перше, сума-то зовсім невелика, а, по-друге, якщо там буде зберігатися продукція , то вона повинна зберігатися в хороших условіях.

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

А так же

There are no translations available.

coffee2-1280Несомненно, после тяжелого рабочего дня все, что может...

There are no translations available.

1382722316 drovyanaya-pech-dlya-doma-chugunnaya-nordicaНесомненно, каждый из нас знаком со знаменитыми русскими...

There are no translations available.

content 7623fb20b2f8b43151c72251eb579e41Композитная арматура, которая появилась на рынке не так...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Четвер, 13 лютого 2014

Металеві вхідні двері Якщо ви прийняли рішення встановити металеві вхідні двері для вашого будинку, квартири або...


Детальніше...
Середа, 21 травня 2014
There are no translations available.

2 25Порошковая окраска металла стала известна человечеству еще с...


Детальніше...
Понеділок, 19 січня 2015
There are no translations available.

16728288Правильный демонтаж металлоконструкций – это, как ни крути,...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»