Алюмінієві металоконструкції: плюси і мінуси - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

140987 Металоконструкції на сьогоднішній день виготовляють з безлічі металів, проте, мабуть, найбільш популярним з них є алюміній. Чим він заслужить таку затребуваність і що вона дає пересічному споживачеві?

металоконструкцій з алюмінію притаманні всі переваги конструкцій з інших металів, проте є одна особливість, яка разюче відрізняється алюмінієві металоконструкції від усіх інших - це їх легкість. Наприклад, якщо брати металоконструкції однаковою міцності, то у алюмінієвої щільність буде трохи вище, ніж у сталевий.

Що ж дає нам зменшення у вазі? По-перше , це зниження навантаження в певних частинах конструкції, особливо якщо мова йде про конструкції з великими прольотами. По-друге , це економія на транспортуванні та монтажі конструкцій. Ну і, по-третє, це зменшення витрат енергії в рухомих конструкціях. До того ж актуальним перевагою стала і стійкість до корозії. Завдяки їй збільшується термін служби конструкції і відсутня необхідність регулярно міняти іржаві деталі, що також пов'язана з економічними витратами.

Але, звичайно ж, якби всі вироби в нашому світі мали тільки плюси, то ми б жили щасливо. На жаль, поки такого виробу не знайдено, тому доводиться, як то кажуть, задовольнятися тим, що є. Істотний для багатьох недолік, який, власне кажучи, виходить з усіх переваг - це вартість алюмінієвих конструкцій, яка, до слова, на порядок вище, ніж у сталевих. Також алюмінієві металоконструкції мають невелику пружністю, що призводить до частого їх прогину. І - хто-то зараз може удівіться- наявність корозії. Так, раніше було сказано про її відсутність, тільки тоді мова йшла про корозії від води, а зараз мова йде про електрохімічної корозії, яка виникає в місцях стику однієї металоконструкції з іншого. Щоб такий корозії не було, доводиться використовувати додаткові покриття.

Але, як відзначають фахівці і споживачі, всіма даними мінусами можна знехтувати заради хорошої якості.

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

А так же

There are no translations available.

tokarnyj-stВ целом токарные станки – это довольно-таки «старое»...

There are no translations available.

1troyan-500x500Безусловно, главная особенность твердотопливных котлов...

There are no translations available.

9939ba1Полуприцепы – это достаточно востребованная на сегодняшний...

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Металоконструкції

    Металоконструкції

    Роль металоконструкцій в будівництві. При якісному виготовленні металоконструкцій будівельник отримує дуже стійке споруда, тому аналогічні конструкції і користуються зараз такою популярністю. Різні сфери, де використовуються металоконструкції. Виробництво металоконструкцій не легке…

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

П'ятниця, 10 жовтня 2014
There are no translations available.

article5Вы решили строить дом, но «зависли» на вопросе выбора...


Детальніше...
Понеділок, 05 травня 2014

Матеріали для металоконструкцій Використовувати металоконструкції для будівельних робіт почали ще в дев'ятнадцятому столітті,...


Детальніше...
Вівторок, 13 січня 2015
There are no translations available.

exai9876543Ввиду того, что любые, даже невероятно стойкие металлы и...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»