Металеві конструкції - Повиол - производство металлоконструкций в Киеве

Металеві конструкції дуже зручний будівельний матеріал - адже вони мають високу несучу здатність. Крім цього, такі конструкції можуть витримувати значні навантаження на собі довгий час. Також слід зазначити, металоконструкції мають свій невелику вагу. При цьому вони забезпечують високу надійність в навантажених і навіть агресивних середовищах. Слід зазначити, що такі металоконструкції виготовляють зі сталі, найвищої якості. В процесі свого виробництва вони проходять жорсткий контроль. Можливе виготовлення металоконструкцій. Київ у цій сфері розвинене місто.

До речі, Така сталь проходить спеціальну обробку, після цього на її поверхню наносять полімерний шар для захисту. Завдяки цьому полімерному шару, виріб отримує захист від корозії та інших
не сприятливим впливом навколишнього середовища. При цьому з'являється можливість надавати конструкції певний колір, відтінок. Резюмуючи можна сказати, що металеві конструкції є одними з найдавніших матеріалів, які можна застосувати в декоративних, оздоблювальних цілях. Перші найпростіші вироби з'явилися за п'ятсот років до нашої ери. Але чисто в будівельних цілях конструкції з металу почали з 18 століття. У 1784 році англієць Корт в ході своїх різних хімічних експериментів отримав - маловуглецевої пудлінгового заліза, яке - і, поклало початок, для промислового виготовлення стали і в тому числі металоконструкцій. За порівняно короткий час воно завоювало всі сфери життя.
При цьому в наш час без них немислимо зведення різних будинків, павільйонів, котеджів і багатьох інших будівель. Висока міцність і довговічність дозволяє використовувати їх і в умовах крайньої півночі. До того ж, вони не тільки легко збираються, а й легко розбираються, що також не маловажно для швидкомонтованих будівель і комплексів.

Металоконструкції з сплавів алюмінію мають масу достоїнств, як і інші металеві конструкції. У порівнянні з конструкціями зі сталі, алюміній набагато легше. Якщо проводити порівняння щільності цих металів, то щільність алюмінію менше ніж у сталі приблизно в 2 рази. Переваги легкості конструкції в тому, що на вона витрачає мало сил в будівництві, має низький транспортний витрата, обсяг роботи стає менше.
Термін роботи алюмінієвих конструкцій дуже великий, тому що поверхня металу дуже стійка і має антикорозійне покриття. У алюмінієвих конструкцій присутні такі достоїнства, як відсутність токсичних речовин, на відміну від сталі. Так само алюмінієва поверхня легко піддається поліруванню.

Багато конструкції, завдяки сплаву металу, мають низьку крихкістю при низькій температурі, тому що в алюмінію відмінна атмосферна стійкість.
Але у алюмінієвих конструкцій також є і недоліки. Наприклад, ці конструкції в кілька разів дорожче сталевих. Гнучкість сталевих балок в кілька разів вище, ніж алюмінієвих, так як пружність у стали приблизно в 2 рази вище, ніж в алюмінію. Корозія в основному виникає в тих місцях, де сплави алюмінію вступаю в контакт, з іншими металами.

В основному алюмінієві конструкції застосовуються в будівництві покрівлею і панелей, де обов'язково зменшення маси конструкції. Так само через свою високу стійкості проти корозії, алюмінієві сплави використовуються у виготовленні віконних плетінь, вітражів і інших складних профілів. Алюмінієві деталі виробляються і використовуються в багатьох архітектурних конструкціях.
Алюмінієвий профіль, проводиться способом пресування. За допомогою пресування, профіль буде такої форми, яка потрібна. А прокатка алюмінієвого профілю набагато складніше і дорожче, тому її використовують рідше.

Відгуки

Наші клієнти розкажуть про нас більше:

Я власник невеликого магазину. Для красивого оформлення зони навколо нього мені знадобився паркан.

Компанія "Повіол" виготовила необхідну мені металоконструкцій швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог . Тепер працюю тільки з ними, і раджу знайомим .

Микола Григорович, м.Київ.

>> Інші відгуки <<<

Партнеры

Некоторые проекты

МОСТИК ЧЕРЕЗ УЛ. ИНСТИТУТСКАЯ, г. Киев

ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР «АЛЬТА-ЦЕНТР», г. Киев

Випадкові новини

Середа, 26 березня 2014
There are no translations available.

d9a69566df242a90bc69ab4876bd3378Совсем недавно украинские политики решили прекратить...


Детальніше...
Вівторок, 25 листопада 2014
There are no translations available.

87839301 3889Выполненные из нержавейки вентиляционные решетки способны...


Детальніше...
Четвер, 10 квітня 2014
There are no translations available.

14С момента изобретения такого металла как стали, способы ее...


Детальніше...

Наши клиенты

ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД<br />ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР
ДОНЕЦКИЙ ЗАВОД
ВЫСОКОВОЛЬТНЫХ ОПОР


СТРОИТЕЛЬНАЯ
КОМПАНИЯ
«УКРСТАЛЬМОНТАЖ»